Inwestycje w Nieruchomości

Usługi

NASZA OFERTA

Inwestycje w Nieruchomości

Jeśli szukasz nieruchomości jako lokaty kapitału, to u nas znajdziesz oferty z wysokim ROI, Aparthotele ze stabilnym zyskiem, gotowce inwestycyjne, skomercjalizowane lokale usługowe, oraz wiele pomysłów na zainwestowanie w nieruchomości.

1

Czym jest właściwie gotowiec inwestycyjny?

Gotowiec inwestycyjny to nic innego jak mieszkanie zakupione przez inwestora ( zazwyczaj poniżej jego ceny rynkowej ), wyremontowane , oraz podzielone tak , aby generowało jak największy przychód w skali roku.

Obecnie na rynku istnieje wiele możliwości zarabiania na gotowcach inwestycyjnych, Między innymi mieszkania podzielone na jak największą ilość pokoi i wynajęte ( np. studentom ), mieszkania podzielone na 2-3 mniejsze i wynajęte na długi termin , bądź mikrokawalerki wynajmowane krótkoterminowo – booking, z których zysk może przekroczyć nawet 10% w skali roku. Jeśli zaciekawił Cię ten temat, to zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz więcej informacji o tym jak bezpiecznie zainwestować w gotowca inwestycyjnego.

2

Czym jest Aparthotel i czy to się opłaca?

Na czym polega fenomen aparthoteli? Przede wszystkim na tym, że są to „trochę inne hotele”, ale stanowią nową jakość. Bardziej od korzystania z hoteli przypominają wynajmowanie mieszkania z tym, że nie na miesiące czy lata, ale na dni. Inwestowanie w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy jest słusznie postrzegane jako stabilna i opłacalna inwestycja. Taki punkt widzenia dodatkowo upowszechnił się po ostatnim kryzysie finansowym.

Wśród osób zainteresowanych krótkoterminowym zarabianiem na nieruchomościach szczególną popularnością cieszą się nadmorskie i górskie kurorty turystyczne. Aparthotel to nie tylko stabilny zysk, ale często idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zarabiać na nieruchomościach, ale nie mają czasu się nimi zajmować. Dowiedz się więcej – sprawdź naszą ofertę aparthoteli.

Tomasz Zapała

+48 663 188 443

t.zapala@forestate.pl

Agnieszka Kropaczewska

+48 798 866 864

a.radziszewska@forestate.pl

Agnieszka Walkiewicz

+48 505 116 249

a.walkiewicz@forestate.pl

Basia Radziszewska

+48 793 025 042

b.radziszewska@forestate.pl

formularz kontaktowy

Napisz do Nas, Jak Możemy Ci Pomóc?

Copyright forestate.pl © 2022 All Rights Reserved.

Porównaj oferty

Porównać